enfrplISO 9001:2015 ISO 13485 SA 8000
enfrplISO 9001:2015 ISO 13485 SA 8000

ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ

System komputerowego wspomagania zarządzania produkcją, którym dysponujemy, umożliwia nam kontrolę nad wszystkimi działaniami produkcyjnymi Firmy- od projektowania produktów, planowania niezbędnych zasobów, po planowanie zadań i zasobów w warsztacie. 

SYSTEM ZARZĄDZANIA

W celu opisania naszego systemu oraz ustrukturyzowania usług, zadań i celów każdej zatrudnionej osoby, w 2020 roku Firma zdecydowała wyposażyć się w narzędzia do pomiaru wydajności i jakości.

BIURO KONSTRUKCYJNE

Biuro Konstrukcyjne Firmy zajmuje się przygotowywaniem szablonów niezbędnych do wykrajania poszczególnych elementów. Konstrukcja może być wykonana na różne sposobyumaczenia

NAGRODY & WYRÓŻNIENIA

Firma Fab-Style w swoim dorobku posiada wiele wyróżnień oraz nagród. Doceniana jest przede wszystkim za dynamizm, jakość wyrobów oraz podejście do pracownika i klienta.

HISTORIA & DOŚWIADCZENIE

Firma Fab-Style rozpoczęła swoją działalność w roku 1998 w Niemodlinie- małym miasteczku położonym w województwie opolskim.Od początku współpracowała z takimi Klientami jak np. Decathlon, czy Promod. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Odpowiedzialność społeczna obejmuje wszystkie praktyki wdrażane przez przedsiębiorstwa, w celu przestrzegania zasad zrównoważonego rozwoju społecznego, środowiskowego i gospodarczego.