enfrplISO 9001:2015 ISO 13485 SA 8000
enfrplISO 9001:2015 ISO 13485 SA 8000

 

Projektowanie i produkcja wyrobów odzieżowych oraz tekstylnych, w tym specjalistycznej odzieży ochronnej i technicznej, wyrobów medycznych, ortopedycznych, w tym antyalergicznych. Usługi w zakresie projektowania, kroju i szycia.

Kierujemy się zasadą „Jakość zobowiązuje!”

Firma Fab-Style została założona w 1998 roku. Od samego początku priorytetem w procesie produkcji jest dla nas jakość. W trakcie naszej działalności stale opracowujemy, przyjmujemy oraz utrzymujemy społecznie akceptowane praktyki w miejscu pracy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, skomputeryzowanymi stanowiskami pracy oraz wykwalifikowaną kadrą. Firma jest przygotowana do produkcji wyrobów o wysokich wymaganiach, w zakresie kontroli i procedur produkcyjnych. Chcąc dążyć ku stałemu rozwojowi oraz sprostać wymaganiom rynku tekstylnego zdecydowaliśmy się na produkcję certyfikowanych wyrobów medycznych, co zobowiązuje nas do ścisłego stosowania przepisów europejskich i krajowych w tym zakresie. Od 2018 roku strategia Firmy ukierunkowana jest na wyroby medyczne i ortopedyczne, przy stałym wypełnianiu misji oferowania wysokiej jakości usług i produktów. W celu zapewnienia doskonałej organizacji, wysokiego poziomu bezpieczeństwa, higieny produkcji, stałej poprawy jakości oferowanych produktów i usług oraz konsekwentnego spełniania wymagań naszych klientów, postanowiliśmy zwrócić się do ISO, w celu zdobycia następujących certyfikatów:
– ISO 9001, który określa kryteria mające zastosowanie w systemie zarządzania jakością,
– ISO 13485, który określa wymagania dotyczące systemów zarządzania jakością (QMS) dla przemysłu wyrobów medycznych.
Naszym celem jest również wdrożenie normy SA 8000, która jest międzynarodową normą certyfikacyjną, zachęcającą organizacje do rozwijania własnych systemów certyfikacji.

Czytaj więcej

FAB-MED

Health First

asortyment medyczny

zobacz więcej

FAB-ALLERGIC

Relieve First

asortyment antyalergiczny

zobacz więcej

FAB-ECO

Natural first

asortyment ekologiczny

zobacz więcej

FAB-SAFE

Safe First

asortyment ochronny

zobacz więcej

FAB-STYLE

Quality first

asortyment niemedyczny

zobacz więcej

Kontakt

    Fab-Style Sp. z o.o.

    NIP: 9910022322
    REGON: 531335910
    KRS: 0000030969